Czy kiedykolwiek zastanawiałaś / zastanawiałeś się jaki wpływ na życie zawodowe i prywatne ma Twój wizerunek? Czy wiesz, że dzięki pierwszemu wrażeniu można wiele zyskać lub wszystko stracić? Co to faktu, że wygląd jest naszą wizytówką nikt chyba dziś nie ma wątpliwości, zaś sens staropolskiego przysłowia „jak Cię widzą, tak Cię piszą” niezmiennie pozostaje na czasie. Dlatego warto zadbać o to aby zawsze prezentować się tylko z najlepszej strony.

Dzięki współpracy ze stylistką personalną stworzysz swój idealny wizerunek, dopasowany do Twoich potrzeb, stylu życia, dający Ci poczucie pewności i wiary w siebie w każdej sytuacji, znajdziesz kompromis pomiędzy biznesowym dress codem a swoimi zainteresowaniami, zawsze będąc gotowym na niespodzianki dnia codziennego i pozostając niezmiennie sobą.

Korzystając z usług personalnej stylistki inwestujesz w siebie. Zyskujesz nie tylko świetny wygląd ale i lepsze samopoczucie oraz pewność siebie bo wiesz, że bez względu na miejsce i okoliczności będziesz wyglądać stosownie i szykownie. Oszczędzasz czas i pieniądze, uczysz się robić przemyślane zakupy, świadomie dokonujesz wyborów, wiesz jak wybrać produkty d

obrej jakości, w co warto zainwestować aby cieszyć się daną rzeczą latami, gdzie udać się po zakupy by efektywnie i miło spędzić czas.

W mojej ofercie znajdziesz fachową pomoc w formie:

  • konsultacji stylistycznej,
  • wspólnych zakupów, także poza centrami handlowymi!
  • przeglądu szafy,
  • doboru garderoby na specjalne okazje,
  • analizy kolorystycznej,
  • spektakularnych metamorfoz
  • szkoleń i warsztatów.

Oferta skierowana jest zarówno do kobiet jak i do mężczyzn. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami OFERTY.

Współpracuję także przy organizacji projektów wizerunkowych dla marek modowych, stylizacjach do sesji zdjęciowych oraz pokazach i prezentacjach kolekcji.